Apartmán Španělsko

APARTMÁNOVÝ BYT SANTA POLA

CALLE JUAN TORRES BATISTE 4, 1/5


Apartmán se nachází v Santa Pola 5 minut chůze od pláže Gran Plaia, 7 minut od pláže Levante a centra, 2 minuty je velký supermarket a jedna minuta do přístavu a promenádu. V okolí je spousta restaurací, kaváren a obchůdků. V okruhu 30 km jsou asi čtyři golfová hřiště. Letiště v Ali Cante je 15 km. V blízkém okolí je spousta nádherných přírodních pláží. Apartmán je umístěn v prvním patře s výtahem tohoto komplexu.V apartmánu jsou k dispozici přímotopy, stropní ventilace, klimatizace, zdarma Wi-Fi připojení a televize s českými programy.Vybavení

V apartmánu jsou k dispozici přímotopy, stropní ventilace, klimatizace, zdarma Wi-Fi připojení a televize s českými programy. Ve vybavení apartmánu je zahrnut i slunečník, dvě plážové skládací lehátka a plážová osuška s ručníkem pro každého

Peníze za elektriku a úklid

Pedrovi dále platíte 80 EUR za úklid a další služby. A ještě 20 EUR zálohu za elektřinu. Vyúčtování je při ukončení pobytu, 1 kWh = 0.35 EUR momentálně. Pedrovi se vše platí pouze v hotovosti. Tel. kontakt na Pedra dostanete při závazné rezervaci a pak se s ním  na všem můžete domluvit.

Odvoz z letiště

Na letišti v Ali Cante vás vyzvedne pan Pedro mluvící dobře česky a za 20 EUR vás odveze do apartmánu, kde vám rovnou předá klíče. To samé pak zpět.

Počasí v Santa Polo

Je tu přibližně počasí jako v Turecku nebo Tunisu. Turisté jsem za sluníčkem přijíždějí od dubna až do listopadu. Občas se stává že o vánoční svátky se teploty přiblíží i k třiceti stupňům celsia. Březen je většinou deštivý.

Ceny v Santa Polo

Ceny jsou tady zhruba jako u nás, dokonce něco je i levnější,
jako ryby, olivový olej, pomeranče, kožené a značkové zboží.
V restauraci s průměrnou kategorií polední menu o dvou chodech s dezertem a nápojem stojí v průměru 9-12 EUR. Výhodně se najíte v tapas barech a nejlevnější variantou jsou fastfoody. Rozhodně tady je o dost levnější jak v Chorvatsku.

Pohodlné a útulné pokoje pro každého

Apartmán má 2 ložnice(v každé je jedno dvoulůžko) plně vybavenou kuchyň(lednice, pračka se sušičkou a myčkou, kávovar, gril, mikrovlnka atd.). Dále, koupelna s vanou a bidetem a obývací pokoj s prosklenou terasou a rozkládací pohovkou, kde eventuálně můžou spát další dvě osoby. Takže maximální obsazenost je 6 osob. Ideální však kvůli pohodlí 4 osoby. Kouří se pouze na terase, která je v kuchyni.

Letenky a rezervace

Doporučuji nejdříve si zjistit, kdy jsou výhodné letenky za rozumnou cenu a až pak si udělat rezervaci. V tomhle roce se dají letenky tam i zpět sehnat cca od 3 500 kč. Přímé lety jsou u nás pouze z Prahy od společnosti www.eurowings.com a z Pardubic od společnosti www.ryanair.com.Rezervace řešte přímo se mnou na tel. č. 777 390 999.

Lety z Pardubic do Alicante odlétají vždy v pondělí ve 20:15 a v pátek ve 10:25.

Lety z Alicante do Pardubic odlétají vždy v pondělí v 17:00 a v pátek v 7:10.

Od dubna 2024 létá z Prahy nová společnost www.easyjet.com Mají velice dobré ceny i přes prázdniny. Doporučuji si letenky zamluvit co nejdříve. Létají PO a PÁ